See horse racing information like never before.

Trainer Index

Venue: Fairview
Date: Wednesday, 25 March 2020
Trainer(Ascending)
#
Horse
Race
Time
Dist
Type
Draw
Jockey
[Collapse] Alan Greeff
 8 ALL THE STARS 1 13:001300mMdn Plate7Greg Cheyne
 1 SKYDANCER 4 14:301800mGrad Plate12Sandile Khathi
 6 GIACOMO 4 14:301800mGrad Plate8Charles Ndlovu
 7 MIGHTY ROCK 4 14:301800mGrad Plate9Greg Cheyne
 5 MARMARA SEA 5 15:001200mMR 68 HCP5Greg Cheyne
 1 CAUSE AND EFFECT 6 15:301300mMR 91 HCP8Sandile Khathi
 2 CAPTAIN'S PRINCESS 6 15:301300mMR 91 HCP7Greg Cheyne
 3 RINGS AND THINGS 6 15:301300mMR 91 HCP2Charles Ndlovu
 5 CAPTAIN'S CHOICE 6 15:301300mMR 91 HCP9Teaque Gould
 6 STREAM OF KINDNESS 6 15:301300mMR 91 HCP1Kendall Minnie
 4 BLACK GARDENIA 7 16:001300mMR 74 HCP8Charles Ndlovu
 6 MISS ORANGE 7 16:001300mMR 74 HCP6Teaque Gould
 8 ELUSIVE DIVA 7 16:001300mMR 74 HCP5Greg Cheyne
 9 LINDA LOVES LACE 7 16:001300mMR 74 HCP4Kendall Minnie
 10 TAWNY JET 8 16:351600mMR 66 HCP3Teaque Gould
 12 LADYSMITH 8 16:351600mMR 66 HCP13Greg Cheyne
[Collapse] D A McKenzie
 4 QUEEN MAKEDA 1 13:001300mMdn Plate1Keanen Steyn
 14 SALUBRIOUS 8 16:351600mMR 66 HCP6Eldin Webber
[Collapse] Des J McLachlan
 11 QUEENSBERRY RULES 5 15:001200mMR 68 HCP8Teaque Gould
[Collapse] E Kaknis
 2 MYSTIC TULIP 1 13:001300mMdn Plate5Chase Maujean
 6 STAVROS CHRISTOS 1 13:001300mMdn Plate6Sandile Khathi
 8 SWORDOFTHESPIRIT 3 14:001600mMdn Plate11Charles Ndlovu
 10 FOR LUCK SAKE 5 15:001200mMR 68 HCP6Shannon Devoy
[Collapse] Gavin Smith
 1 HOLLYWOOD THUNDER 1 13:001300mMdn Plate4M J Byleveld
 5 ROYAL SPLURGE 1 13:001300mMdn Plate3Stallone Naidoo
 1 LADY OF CHOICE 2 13:301900mMdn Plate6M J Byleveld
 4 GREEN EDITION 2 13:301900mMdn Plate4Stallone Naidoo
 1 FALLING FOR YOU 3 14:001600mMdn Plate8Chase Maujean
 7 GREY FERRARI 3 14:001600mMdn Plate3M J Byleveld
 3 KNIGHT OWL 4 14:301800mGrad Plate6M J Byleveld
 12 TWICE A POET 4 14:301800mGrad Plate5Stallone Naidoo
 6 ROYAL FORT 5 15:001200mMR 68 HCP2M J Byleveld
 8 DUET 5 15:001200mMR 68 HCP11Stallone Naidoo
 10 MATTINA 6 15:301300mMR 91 HCP4Stallone Naidoo
 3 CLOUD ATLAS 7 16:001300mMR 74 HCP2M J Byleveld
 5 LOVE TALK 7 16:001300mMR 74 HCP1Stallone Naidoo
 2 GINA'S GIRL 8 16:351600mMR 66 HCP7Stallone Naidoo
 6 FORGET O' GIRLS 8 16:351600mMR 66 HCP5M J Byleveld
 13 NEVERTHELESS 8 16:351600mMR 66 HCP2Donald Bogaleboile
[Collapse] Grant Paddock
 2 GHALYOON 3 14:001600mMdn Plate10Greg Cheyne
 2 JURIST 4 14:301800mGrad Plate2Chase Maujean
 11 NINJINSKY'S SON 4 14:301800mGrad Plate7Shannon Devoy
 9 BRIDESMAID BLUES 8 16:351600mMR 66 HCP1Shannon Devoy
[Collapse] Hekkie Strydom
 13 HUMOUR ME 4 14:301800mGrad Plate13Teaque Gould
 3 MICROBE 5 15:001200mMR 68 HCP10Charles Ndlovu
 7 NOVEMBER STORM 5 15:001200mMR 68 HCP4Eldin Webber
 10 VI VA PI PA 7 16:001300mMR 74 HCP7Keanen Steyn
 7 BIG MYTH (AUS) 8 16:351600mMR 66 HCP12Kendall Minnie
 11 OASIS QUEEN 8 16:351600mMR 66 HCP11Charles Ndlovu
[Collapse] Jacques Strydom
 5 BILLI ANN 2 13:301900mMdn Plate1Greg Cheyne
 6 QUEEN NITOCRIS 2 13:301900mMdn Plate2Keanen Steyn
 5 KING CAPONE 4 14:301800mGrad Plate1Keanen Steyn
 9 HOPEFUL 4 14:301800mGrad Plate11Donald Bogaleboile
 1 BENEFICIARY 5 15:001200mMR 68 HCP1Keanen Steyn
 9 HONEY SUITE 5 15:001200mMR 68 HCP7Donald Bogaleboile
 4 SAO PAULO 6 15:301300mMR 91 HCP10Donald Bogaleboile
 9 TRAVEL IN STYLE 6 15:301300mMR 91 HCP6Keanen Steyn
 8 FLAME OF FIRE 8 16:351600mMR 66 HCP14Keanen Steyn
[Collapse] Juan Nel
 2 SALVADORA 2 13:301900mMdn Plate7Luyolo Mxothwa
[Collapse] Sharon B Kotzen
 3 SILVER FOUNTAIN 1 13:001300mMdn Plate2Luyolo Mxothwa
 3 JACKPOT JEWEL 3 14:001600mMdn Plate4Luyolo Mxothwa
 4 UP EARLY 3 14:001600mMdn Plate7Sandile Khathi
 8 MALDIVES 4 14:301800mGrad Plate3Luyolo Mxothwa
 2 TWIN FALLS 7 16:001300mMR 74 HCP10Luyolo Mxothwa
 3 CHERRY POP 8 16:351600mMR 66 HCP15Luyolo Mxothwa
 5 EFFORT 8 16:351600mMR 66 HCP4Sandile Khathi
[Collapse] Stephen Lerena
 7 KAYLEX 2 13:301900mMdn Plate5Dylan Lerena
 5 SILVER STONE 3 14:001600mMdn Plate6Dylan Lerena
 10 LATEST CRAZE 4 14:301800mGrad Plate4Dylan Lerena
 7 FLAMING OPAL 6 15:301300mMR 91 HCP3Dylan Lerena
 4 SAMARRA 8 16:351600mMR 66 HCP10Dylan Lerena
[Collapse] Tara Laing
 2 LION KING 5 15:001200mMR 68 HCP3Chase Maujean
 8 SEATTLE TANGO 6 15:301300mMR 91 HCP5Chase Maujean
 7 CLOUD BREAK 7 16:001300mMR 74 HCP9Chase Maujean
 1 DEEP RIVER WOMAN 8 16:351600mMR 66 HCP9Chase Maujean
[Collapse] Yvette Bremner
 6 MARK THE DOORMAN 3 14:001600mMdn Plate1Wayne Agrella
 4 BLACKBEARD 4 14:301800mGrad Plate10Eldin Webber
 4 ULTRA BOOST (AUS) 5 15:001200mMR 68 HCP9Wayne Agrella
Page 1 of 1 (91 items)Prev[1]Next v
 
 
Formgrids uses "cookies" to enhance site navigation and to analyze site usage. By clicking "Accept All Cookies", you agree to the storing of these cookies on your device. For more information see our Cookie Policy.